Biuro Rachunkowe Krystyna Sitek Kielce, Podatki, Doradca Podatkowy, podatek dochodowy, PIT, CIT, VAT, kadry, płace, ZUS
ul Chęcińska 16 G lok.6,  25-020 Kielce,        tel.: (41) 345 03 98,         e-mail: biuro@podatkisitek.pl
 
 

BIURO RACHUNKOWE - O FIRMIE


WITAM SERDECZNIE PAŃSTWA

Biuro Rachunkowe Krystyna Sitek Kielce, Podatki, Doradca Podatkowy, podatek dochodowy, PIT, CIT, VAT, kadry, płace, ZUS Moje Biuro Rachunkowe działa z powodzeniem w Kielcach od 1992 roku.

Mogę zaoferować Państwu profesjonalne i świadczone na wysokim poziomie,- usługi księgowe, podatkowe,doradcze, w powiązaniu z obsługą kadrowo –płacową oraz zus - owską, słowem proponuję komplementarną obsługę księgową Państwa firmy.

Biuro Rachunkowe Krystyna Sitek Kielce, Podatki, Doradca Podatkowy, podatek dochodowy, PIT, CIT, VAT, kadry, płace, ZUS Usługi świadczone są w Kielcach w dwóch biurach, jedno na ul. Jagiellońskiej, drugie w centrum miasta. Aktualnie obsługujemy klientów z województwa Świętokrzyskiego oraz Mazowieckiego i Dolnośląskiego. Miejsce siedziby, czy miejsce prowadzenia przez Państwa działalności gospodarczej w dobie internetu, meilingu, komunikacji elektronicznej generalnie nie ma znaczenia.

Moja oferta skierowana jest do szerokiego spectrum odbiorców. Począwszy od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, poprzez spółki cywilne, spółki jawne spółki komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, instytucje budżetowe i wszystkie inne.

Jak chodzi o branże, w których działają z sukcesami nasi obecni klienci, - to praktycznie cały przekrój możliwych rodzajów prowadzenia działalności gospodarczej. Począwszy od sklepów i hurtowni o różnych branżach poprzez handel samochodami i częściami, usługi transportu osób / bus / i towarów / kraj, zagranica /, ubezpieczeniowe, prawnicze, projektowe, budowlane, elektryczne, taksówkowe, gabinety lekarskie, schroniska, hotele, restauracje, działalność kabaretów oraz szkół językowych, aż po księgowanie dużych spółek produkcyjnych z branży produkcji betonów, plastików czy odnoszących duże sukcesy w branży produkcji metalowej, co oczywiście nie znaczy, że nie policzymy podatków dla firmy o innym charakterze niż wymienione. Jasne że to zrobimy.

KADRA I KWALIFIKACJE

Biuro Rachunkowe Krystyna Sitek Kielce, Podatki, Doradca Podatkowy, podatek dochodowy, PIT, CIT, VAT, kadry, płace, ZUSJeśli chodzi o kwalifikacje to właścicielka biura Krystyna Sitek posiada uprawnienia Doradcy Podatkowego oraz długoletni staż pracy w księgowości oraz długoletnie doświadczenie w prowadzeniu Biura Rachunkowego / od 1992 r /.

Kierownik biura Artur Sitek posiada uprawnienia nadane przez Ministra Finansów do prowadzenia biura rachunkowego oraz 11 letni staż pracy w biurze rachunkowym.

Panie pracujące w biurze mają wykształcenie kierunkowe ekonomiczne oraz zamiłowanie do księgowania i liczenia podatków. „Księgowość to nasza pasja”

Wszyscy jesteśmy otwarci i mamy sympatyczny kontakt z naszymi klientami oraz pracownikami instytucji, z którymi na co dzień współpracujemy to jest pracownikami urzędów skarbowych, zusu, urzędu statystycznego i innych instytucji.


BEZPIECZEŃSTWO

Biuro Rachunkowe Krystyna Sitek Kielce, Podatki, Doradca Podatkowy, podatek dochodowy, PIT, CIT, VAT, kadry, płace, ZUSDziałalność mojego biura jest ubezpieczona w renomowanej firmie ubezpieczeniowej. Mimo, że co rok opłacam polisę ubezpieczeniową to na przestrzeni 20-stu lat nie było takiego przypadku żeby ktoś korzystał z mojego ubezpieczenia gdyż nie było w pracy biura takiej choćby jednej pomyłki, która miałaby negatywny skutek w odniesieniu do finansów, czy podatków mojego klienta.

Za świadczone usługi wszystkim swoim klientom co miesiąc wystawiam fakturę.

 
Glowna     O firmie     Oferta     Kontakt
Aktualizacja: 14.10.2015r.